Модельный ряд Chevrolet

Отзыв о Chevrolet Aveo 2011 года

Автомобиль: Chevrolet Aveo 2011 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 38500 км, двигатель - 1.5 бензин
Автор: Teteran (Украина, Львов)   09.05.2013

Експлуатую з серпня 2011 р. Міняв масло і фільтра. Все. З великих мінусів: слабкий метал кузова. Цієї зими попав у замет і коли випихали мене, то пом"яли багажник (під кутом видно) та переднє праве крило (розхитували в бік). Жалію, що не придбав лацетті. Брав у колеги, абсолютно інший автомобіль по комфорту, тязі двигуна, щоправда обзор був гірший, ніж з авео, може потрібно деякий час звикнути. Доречі, на рахунок сервісу. ТО ніразу не проходив в офіціалів, поїхав на свій сервіс, на 0 ТО 2500 км. хлопці були здивовані як я їм сказав, що проїхав 2, 5 т.км., бо масло було дуже чорне, такщо може офіційні сервісмени якусь фігню заливають.
Приїхав один єдиний раз на 14 тис.км. Кажу так і так, щось тарабанить, підніміть, подивіться на ходову. Зразу запитання: а скільки пробіг і де міняв. Я відповів. Молодий пацанюра так каже: дивитись просто так ніхто не буде, йди домовляйся. Я його культурно послав, поїхав до нормальних спеціалістів, на підйомнику підняли, подивились всю ходову, докрутили захист картера (трохи підстукував), підрізали підкрилки біля пружин, бо ті криворукі алко-спеціалісти не додумались і мені на ямах щось постійно бамкало.

Плюсы автомобиля: З плюсів можна виділити наступне: недорогий в обслуговуванні, витривалий на наших "дорогах"

Минусы автомобиля: Дуже тонкий метал кузова, слабе лако-фарбове покриття, "співучий салон", шумновата підвіска (наприклад на бруківці)

Совет покупателю: Якщо надумали купувати авео, то вже краще трохи піднапрягтись і взяти лацетті. Я мав досвід експлуатації лацетті, повірте, що це авто на клас вище по всіх параметрах і відчуттях

Через 1 мес. и 16 дней Teteran дописал: 42500 км. пробігу, слава Богу міняю тільки масло, колодки, сказали, потрібно міняти через 10 т.км. Так що, все в нормі.

Через 13 мес. и 9 дней Teteran дописал: 60250 км., крім масла, колодок та фільтрів більше нічого не міняв. Потрібно вже тільки ремінь міняти.

пудель

как-то на СТО попросили затолкать на подемник. скользнула рука и вмятина сколько выслушал с тех пор такого типа машины даже просят не толкаю

Тест-драйв Chevrolet Aveo: Хочу бодаться
Хочу бодаться

Полтора с лишним метра ростом, лобастый, с крупной закругленной мордашкой, строгим взглядом... Как, однако, возмужал вчерашний скромняга “Авео”! Ни дать ни взять молодой крепкий бычок, в одночасье выросший из добродушного теленка.

Продажа б/у Aveo

Chevrolet Aveo 2008 Chevrolet Aveo 4.500$ 2008 231.000 км