Модельный ряд Chevrolet

Отзыв о Chevrolet Aveo 2008 года

Автомобиль: Chevrolet Aveo Hatchback 3d 2008 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , двигатель - 1.5 бензин
Автор: Анна (Украина, Ивано-Франковск)   02.05.2012

Машина класна однозначно. Не знаю чи хтось з Вас дивиться краш тести... Коли я вибирала машину я на них не дивилася. Не знаю чи мій коментар буде корисний, але ця машина врятувала мені життя. Я їхала сама...Мене протаранив джип на шаленій швидкості в водійські двері... Я жива) І єдине, що можу сказати про цю машину - боковий удар вона витримує фантастично. Про все інше в такій ситуації здається нема сенсу говорити. Але все таки: підвіска класна, в сам раз для наших доріг, кондиціонер працює чудово, руля тримається добре по місту і на трасі до 120, а далі трохи задом кидає. От розхід палива чуть великий для такої маленької машини та і при теперішній ціні бензину: місто - 9-10 літрів, по трасі - 7.7. Кліренс 16 см і нічо не висить ні спереду, ні ззаду. Отже, любі ями і бордюри вона проходить беезшумно. А на загал вона чудова машина для міста, для жінки з дитиною, для молоді і т.д. Звичайно, я б її рекомендувала!

Плюсы автомобиля: Краш тест, а ше компактна і зручна.

Минусы автомобиля: Розхід палива.

Тест-драйв Chevrolet Aveo: Автомобиль с золотым плюсиком
Автомобиль с золотым плюсиком

Появление нового Chevrolet Aveo безусловно очень значимое событие для всего автомобильного рынка Украины. Предыдущий Aveo прочно занял свое место в рейтингах продаж, задача нового автомобиля – удержать занятые позиции.

Продажа б/у Aveo

Chevrolet Aveo 2009 Chevrolet Aveo 4.799$ 2009 80.000 км